Mrągowo Sz(t)uka Dialogu

Masz pomysł dotyczący Mrągowa, temat z zagospodarowania przestrzeni publicznej, ochrony środowiska lub inny społecznie ważny temat? Podziel się pomysłem, przyjdź na spotkania posłuchaj, zabierz głos, przekonaj się jak działa ? i czy działa ? metoda dialogu transformatywnego.

Nie musisz być facylitatorem lub pomysłodawcą tematu, by uczestniczyć w projekcie. Możesz po prostu dołączyć do spotkań, posłuchać, wyrazić swoją opinię, dla nas każdy głos się liczy. Szanujemy zdanie mieszkańców i chcemy je brać pod uwagę.

Interesujesz się lokalnymi sprawami?
Lubisz rozmawiać?

DialogRozmowaSzacunekPorozumienieMrągowo
– to słowa, które są Ci bliskie?
Dołącz do naszego projektu jako:

1. Facylitator spotkań, skorzystaj ze szkoleń i włącz się we współprowadzenie ciekawych wdrożeń.
2. Aktywista/ lider, zaproponuj ważny społecznie temat do poruszenia.
3. Przedstawicieli Młodzieżowych Mediów Obywatelskich, którzy zostaną przeszkoleni i dołącza do biura medialnego obsługującego projekt.
4. Uczestnik spotkań i wydarzeń, przyjdź, posłuchaj , zabierz głos podczas spotkań i wydarzeń projektowych.

Fan naszego profilu na FB:  @ZłapRozwój

Zapraszamy na spotkania informacyjne:

02.12.2021, godz. 15:00 – 17:00, sala nr 1 Urzędu Miasta w Mrągowie – spotkanie z radnymi Rady Miejskiej zapowiadające, zapraszające do zaangażowania się  w  projekt “Mrągowo Sz(t)uka Dialogu

02.12. 2021, godz. 18:00-20:00, sla nr 11 Mrągowskie Centrum Aktywności Lokalnej – spotkanie z kandydatami na facylitatorów i osobami, które zainteresował temat dialogu transformatywnego i facylitacji i rozważają opcję bycia facylitatorem w naszym Projekcie Mrągowo Sz(t)uka Dialogu.

Dwie mrągowskie fundacje przy wsparciu ekspertów z Gdańska i Stanów Zjednoczonych, będą prowadziły ten społeczny eksperyment. Metoda jest nowa, w Polsce stosowana w biznesie i organizacjach społecznych ale w wielu krajach sprawdzono ją i uznano za skuteczną we wspólnotach samorządowych, rozwiązywaniu konfliktów etnicznych, czy rasowych.

Dowiedz się więcej – ważne linki:
dialog transformatywny
Zostań facylitatorem
Zostań Redaktorem MMO
Metryczka projektu

PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ
FUNDACJĘ ALTERNATYWNEJ
EDUKACJI „ALE” WE WSPÓŁPRACY
Z PARTNEREM – FUNDACJĄ ZŁAP ROZWÓJ